location_on Dowolna lokalizacja

widgets Domki

checked Dowolne udogodnienie

Domki - morze, góry, jeziora - sprawdź nasze oferty !

Dębki

Idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. TORTUGA to komfortowe, przestronne domki w spokojnej okolicy.

Poronin

Folk Resort zapraszamy do naszego ośrodka wczasowego z basenem oraz do świerkowych domów regionalnych i apartamentów góralskich

Darłówko

Przytulne, drewniane domki w atrakcyjnych cenach. Wolne terminy czerwiec, lipiec, sierpień. Domki już od 250 zł! Zapraszamy do kontaktu!

Bobolin

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do naszych domków, jest to idealne miejsce do spędzenia wakacji dla ciebie i twojej rodziny

Lubiatowo

Letnisko Lubiatowo to nowoczesne przytulne domki położone w cichej nadmorskiej wsi Lubiatowo przy jednej z najpiękniejszych polskich plaż.

Domki - morze, góry, jeziora - wybierz swój kierunek !

Domki - morze, góry, jeziora - wybierz swój kierunek !

Domki to bardzo popularna forma zakwaterowania na wakacje czy wczasy. Można spotkać domki małe gdzie może zamieszkać jedna rodzina, ale też takie gdzie można wybrać się na urlop w większej grupie znajomych czy zaprzyjaźnionych rodzin. Domki oferują przeważnie taras, na którym można zjeść śniadanie czy wypić poranną kawę. Dodatkowym plusem zakwaterowania w domkach jest intymność - w domku z reguły nie mamy sąsiadów za ścianą. Często są wyposażone w podstawowe udogodnienia, takie jak kuchnia, łazienka i sypialnie, ale niekiedy mają też dodatkowe atrakcje, takie jak jacuzzi, sauna czy basen. Domki różnią się swoją infrastrukturą oraz wyposażeniem w zależności od kierunku - domki w górach, domki nad jeziorem czy domki nad morzem.
serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0