Wyślij zapytanie

OW JAROSZOWIEC

Kompleks domków położonych przy plaży, w otoczeniu lasu.

O obiekcie

  Ośrodek wypoczynkowy Jaroszowiec położony jest w nadmorskiej miejscowości Łazy w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Bałtykiem a jeziorem Jamno, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody Łazy.
  Nasze mocne strony to znakomite położenie oraz bardzo dobra, domowa kuchnia. Dysponujemy 50 domkami letniskowymi o powierzchni 25 m2, w których komfortowo mogą spędzić urlop 4 osoby (idealne dla rodzin 2 + 2) oraz 22 domkami 2-osobowymi o powierzchni ok. 13 m2. Każdy domek wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, umywalką i WC, lodówkę, czajnik oraz TV.

  Do Państwa dyspozycji pozostają: duży, ogrodzony teren z zielenią, miejscem do grillowania, ławami, boiskiem (siatkówka, koszykówka), placem zabaw dla dzieci oraz parkingiem. Na terenie ośrodka znajduje się także świetlica oraz kawiarnia.
  Posiadamy także miejsca w pokojach znajdujących się w dwóch pawilonach. Część pokoi wyposażona jest w łazienki, pozostałe posiadają dostęp do łazienek wspólnych
(1 łazienka na 2 pokoje).
  Naszym Gościom serwujemy smaczne posiłki - śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz serwowane obiady. Posiłki podawane są w komfortowej stołówce na ok. 150 miejsc.

  Nasz Ośrodek jest idealny dla rodzin z dziećmi.

Dostępne w obiekcie

 • Płatność kartą
 • Oferta wyżywienia
 • Ogród do dyspozycji gości
 • Plac zabaw
 • Tenis stołowy
 • Parking
 • Rowery
 • Pralnia
 • Bon turystyczny

Nasza oferta

Domki kategoria A
Wyremontowane w 2020r., nowocześnie urządzone domki o powierzchni 25 m kw., z pokojem dziennym, wydzieloną sypialnią oraz łazienką. W każdym pomieszczeniu znajduje się odrębnie sterowane ogrzewanie. Domki wyposażone są w TV z telewizją naziemną, lodówkę oraz kącik kawowy. W sypialni znajdują się dwa łóżka o wymiarach 80x200 a w części dziennej narożnik z funkcją spania w wymiarach 160x200. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową. 

Domki kategoria B
Domki o powierzchni 25 m kw., z pokojem dziennym, wydzieloną sypialnią oraz łazienką. Domki wyposażone są w TV z telewizją naziemną, lodówkę oraz kącik kawowy. Sypialnia wyposażona jest w dwa łóżka o wymiarach 80x200 a w części dziennej znajduje się narożnik z funkcją spania w wymiarach 160x200 lub rozkładane łóżko o wymiarach 140x200 i łóżko o wymiarze 80x200. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową.

Domki kategoria C
Domki o powierzchni 25 m kw., z wydzieloną łazienką, maksymalnie 5 osobowe. Domki wyposażone są w TV z telewizją naziemną, lodówkę oraz kącik kawowy. Domki wyposażone są w trzy łóżka o wymiarach 80x200 oraz rozkładane łóżko o wymiarach 140x200.

Domki 2-osobowe
Domki o powierzchni ok. 13m2, z wydzieloną łazienką. Domki wyposażone są w TV z telewizją naziemną, lodówkę oraz kącik kawowy. Domek wyposażony jest w dwa łóżka o wymiarach 80x200 lub rozkładane łóżko o wymiarach 160x200.

Atuty pokoju

 • 50m do centrum
 • Łazienka
 • Ogrzewanie
 • Telewizor
 • Lodówka
 • Czajnik elektryczny

Cennik

Ilość osób w domkach liczona z dziećmi bez względu na ich wiek.
Pobyt dodatkowej osoby w domku powyżej 4 osób 50 PLN / doba.
Podane ceny są cenami brutto.
Wystawiamy faktury VAT.
Możliwość negocjacji ceny w przypadku grup zorganizowanych (pow. 20 osób)

Kontakt

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie

OW JAROSZOWIEC
OW JAROSZOWIEC

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu noclegi.com

608 312 366
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00