location_on Dowolna lokalizacja

widgets Ośrodki rehabilitacyjne

checked Dowolne udogodnienie

Ośrodki rehabilitacyjne i turnusy rehabilitacyjne w Polsce (17)

Turnusy rehabilitacyjne - innowacyjne zabiegi balneoterapii w basenie i wannie solankowej, krioterapii miejscowej, hydrokolonoterapii, ozonoterapii itd.

Zabiegi rehabilitacyjne - od fizjoterapii po masaże wodne i okłady borowinowe. To doskonałe miejsce do tego, aby podreperować swoje zdrowie lub też, aby wzmocnić swoją kondycję

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Ośrodki rehabilitacyjne i turnusy rehabilitacyjne w Polsce - sprawdź nasze oferty !

Ośrodki rehabilitacyjne i turnusy rehabilitacyjne w Polsce - sprawdź nasze oferty !

Szukasz odpowiedniego ośrodka w Polsce oferującego turnusy rehabilitacyjne? Interesują Cię sprawdzone oferty związane z rehabilitacją dziecięcą? Nic prostszego! Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź miejsce oraz ofertę, które spełnią Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że turnusy rehabilitacyjne w Polsce to coś więcej niż aktywna forma rehabilitacji, to również świetna okazja do wypoczynku.      

Ośrodki rehabilitacyjne w Polsce - niektóre z ośrodków prowadzą turnusy rehabilitacyjne dla dorosłych i dla dzieci wraz z dofinanfowaniem PFRON (należy zapytać właściciela obiektu). Rehabilitacja nad Morzem Bałtyckim, w górach czy nad jeziorem szczególnie po sezonie wakacyjnym to dobry wybór. Zmiana klimatu dobrze wpływa na przebieg rehabilitacji.

Istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania do pobytów rehabilitacyjnych. Najwięcej sprawdzonych informacji można znaleźć na stronach PFRON. Najczęściej wynosi ono od 20% do 30% średniego wynagrodzenia. 

W Polsce znajduje się wiele ośrodków oferujących turnusy rehabilitacyjne dla dorosłych i dzieci. Oprócz zabiegów rehabilitacyjnych pobyty urozmaicone są ciekawymi zajęciami integracyjnymi i kulturalno-oświatowymi.

Dodatkowe zabiegi oraz zabiegi gratis zależą od kategorii wybranego obiektu. Wiele z nich oprócz zabiegów rehabilitacyjnych i leczniczych oferuje pakiety związane z odnową biologiczną, dietetyką oraz SPA.

- 30% przeciętnego wynagrodzenia dla: osoby niepełnosprawnej ze znacznym stopniem niepełnosprawności, osoby niepełnosprawnej w wieku do lat 16 oraz osoby niepełnosprawnej w wieku 16-24 uczącej się i niepracującej, bez względu na stopień niepełnosprawności,

Do najpopularniejszych schorzeń leczonych należy reumatyzm. Reuamtologia obejmuje schorzenia kości, stawów oraz tkanek łącznych. Zabiegi wykonywane w ramach reuamtyzmu to: temoterapia, laseroterapia, magnetoterapia, elektroterapia. 

Ceny turnusów rehabilitacyjnych nad morzem zależą od rodzaju, standardu i kategorii wybranego obiektu. Najdroższe są ośrodki nad morzem, które oprócz typowej rehabilitacji oferują również dodatkowe pakiety SPA. Niemniej jednak ceny pobytu w standardowych ośrodkach rehabilitacyjnych, w zależności od wybranego terminu, zaczynają się już od około 100 zł za osobę, za dobę.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0