Pokoje ZDROWOTEL

Pokoje w Łebie, blisko plaży, w lesie sosnowym, spokój i relaks

Nadmorska 15/17, Łeba

Pokoje w Łebie, blisko plaży, w lesie sosnowym, spokój i relaks. Zapraszamy na wypoczynek nad Bałtykiem, wczasy dla aktywnych, wczasy zdrowotne i wczasy rehabilitacyjne nad morzem oraz pobyty indywidualne i pobyty weekendowe.

Oferujemy noclegi w różnym standardzie co pozwala lepiej zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania. Obiekt dostosowany jest do przyjmowania osób poruszających się na wózkach.

Zdrowotel Łeba to zespół pięciu pawilonów z zapleczem gastronomicznym i rehabilitacyjnym, położony w lesie sosnowym, w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku, hałasu. Posiada bezpieczny plac zabaw - to element dobrego wypoczynku dla najmłodszych i spokojnego wypoczynku dla opiekunów.

Pawilon nr 2

Posiadamy jeden jednopiętrowy pawilon mieszkalny w standardzie turystycznym. Do dyspozycji: - 24 pokoje dwuosobowe z balkonami - 4 pokoje dwuosobowe bez balkonów Niektóre mają możliwość dostawki w formie podwójnego składanego łóżka. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV, telefon, czajnik, wiatrochron i koc plażowy. Wszystkie okna z ekspozycją na stronę południową.

Pawilon nr 1, 4 i 5

W skład tego standardu wchodzą trzy pawilony jednopiętrowe. Do dyspozycji 14 pokoi studio (2+2) z dostawką 68 pokoi dwuosobowych w tym niektóre z dostawką 5 pokoi 3 osobowych, w tym 2 pokoje dostosowane dla osób poruszających się na wózkach

W prawie wszystkich pokojach znajduje się kanapa 2 osobowa, dzięki czemu możliwy jest nocleg dodatkowej osoby. W każdym pokoju znajduje się łazienka, balkon, TV, telefon, czajnik, wiatrochron i koc plażowy a w kilku lodówka. Wszystkie okna z ekspozycją na stronę południową.

Pawilon nr 3 - Zdrowotel

To najnowszy pawilon, posiadający cztery kondygnacje. Do dyspozycji: 30 pokoi dwa plus, z czego 10 na parterze dostosowanych dla osób na wózkach, 9 pokoi jeden plus na poddaszu.

Trzy kondygnacje mają pokoje typu dwa plus, wyposażone są w dwa łóżka 1 osobowe z możliwością połączenia ich w łoże małżeńskie i dwuosobowa rozkładana sofę. Wszystkie mają balkony.

Czwartą kondygnację stanowi przytulne poddasze, na którym znajdują się pokoje jeden plus. Wyposażone są w łoże małżeńskie bez możliwości dostawki. Pokoje bez balkonów. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV, telefon, czajnik, lodówka, możliwość korzystania z internetu a także wiatrochron i koc plażowy. Wszystkie okna z ekspozycją na stronę południową.

Zobacz więcej

Odległości

Odległość do morza: 100 m

Udogodnienia

parking

Parking

privat_bathroom

Prywatna łazienka

wifi

Wi-Fi

small_animals

Akceptujemy małe zwierzęta

beach_equipment

Sprzęt plażowy

ping_pong

Tenis stołowy

boiling_pot

Czajnik elektryczny

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

1 osobowe 140 PLN - 240 PLN za pokój
2 osobowe 240 PLN - 450 PLN za pokój
3 osobowe 360 PLN - 450 PLN za pokój
studio 4-osobowe 480 PLN - 520 PLN za pokój

Zobacz więcej

Oferty specjalne

Wczasy dla seniorów
chevron_left
chevron_right
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

793 wyświetlenia w 2024r.
Łącznie 833 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0