location_on Dowolna lokalizacja

widgets Grupy Zorganizowane

checked Dowolne udogodnienie

Noclegi dla grup zorganizowanych (98)

Karkonoski SPA organizuje wyjazdy grupowe dla Waszych przyjaciół, pracowników lub klientów potrzebujących wyjątkowej oprawy.

Noclegi ze śniadaniem w świetnej lokalizacji w Karpaczu. WYCIĄG WINTERPOOL PRZY BIAŁYM JARZE - 300 M, CENTRUM - 500 M!!

Komfortowe pokoje dla Gości szukających interesującej architektury, ciekawych wnętrz, odrobiny komfortu i kameralnej atmosfery za przystępną cenę.

Oferujemy pobyt grup zorganizowanych z pełnym wyżywieniem, wycieczki szkolne, obozy, kolonie, zielone szkoły. Posiadamy opinię Komendanta PSP potwierdzającą spełnienie wymagań ochr

NOWY DOM WCZASOWY - Komfortowe pokoje 2,34-os. z możliwością wyżywienia. Zapraszamy również grupy. Komfortowe noclegi w Zakopanem.

Serdecznie zapraszamy Państwa na wyjątkowy urlop w nadmorskim uzdrowisku Dąbki koło Darłowa do nowego pensjonatu - Villa Happy Rose.

Przyjmujemy grupy zorganizowane - Całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja), boisko, miejsce dla autokarów, świetlica, miejsce na ognisko itd.

Nasz pensjonat to doskonałe miejsce na zorganizowane zgrupowania sportowego. Wyjątkowe położenie i różnorodność atrakcji stwarzają możliwość przeprowadzenia treningów na powietrzu

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu w naszym Domu Wczasowym - tylko 30 metrów do plaży

<p>Grupy Zorganizowane </p>

Grupy Zorganizowane

Planujesz wycieczkę firmową, wyjazd integracyjny lub innego rodzaju wypoczynek dla grupy zorganizowanej? Znajduje się wiele obiektów, które umożliwią Ci kompleksowe przygotowanie całego wyjazdu. Co ciekawe, większość ośrodków oferuje intersujące atrakcje, więc każdy uczestnik będzie zadowolony z wycieczki. Oferta skierowana dla grup zorganizowanych, kolonii, wyjazdów firmowych szukających noclegów. Pobyty grupowe dla młodzieży i dorosłych.
To również uzależnione jest od Waszych indywidualnych preferencji. Ośrodki najchętniej przyjmują grupy w okresie wiosennym i jesiennym – ponieważ w sezonie letnim skupiają się na obsłudze klienta indywidualnego. Są jednak obiekty, w których bez problemu zarezerwujecie wyjazd grupowy niezależnie od pory roku.
Na koszt pobytu składa się wiele czynników. Najistotniejsze z nich to: liczebność grupy, cel wyjazdu integracyjnego (np. szkolenia), czy będzie konieczność dodatkowego wynajęcia sali konferencyjnej itp. Koszty zależą również od standardu obiektu, w którym planowany jest pobyt grupy, odległości od plaży, jeziora, stoków narciarskich, ilości posiłków, dodatkowych atrakcji w ośrodku.
Tak naprawdę wszystko zależy od preferencji grupy. To czy szukacie miejsca bardziej popularnego, tętniącego życiem niezależnie od pory roku, czy też szukacie miejsca spokojniejszego, gdzie będziecie się mogli zrelaksować i nie zawracać sobie głowy codziennymi obowiązkami. W Polsce znajduje się wiele ośrodków, które goszczą grupy zorganizowane. Miejsce zależy tylko od Was- morze, góry, jeziora!
serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0