Krajna

Strzelecka 39, Więcbork

Ośrodek Wczasowy KRAJNA to komfortowy ośrodek domków drewnianych przeznaczony dla osób ceniących wygodę, ciszę i wypoczynek. Ośrodek położony jest przy samym pasie leśnym. Od plaży miejskiej strzeżonej dzieli go ok. 200 m, a od tafli jeziora więcborskiego 100m. Dojście na plażę deptakiem o nawierzchni utwardzonej. Ośrodek usytuowany jest na wzniesieniu od strony zachodniej, dzięki czemu można korzystać z dobrodziejstw słońca do samego jego zachodu.

Ośrodek wypoczynkowy Krajna oferuje drewniane domki 4-5 oraz 6-7osobowe. Łącznie dysponujemy 48 miejscami noclegowymi.

Posiadamy domki o powierzchni od 25m2 do 38m2. Domki znajdują się na terenie ośrodka o powierzchni 2600m2 w otoczeniu zieleni. Domki posiadają tarasy z częściowym zadaszeniem i są usytuowane wokół terenu ośrodka. Ośrodek jest ogrodzony, oświetlony oraz posiada własny parking z dogodnym dojazdem.

Na terenie ośrodka dodatkowo oferujemy:

  • sala/świetlica wyposażona w stół bilardowy, stół do gry w ping ponga,
  • plac zabaw dla najmłodszych gości
  • pralnia

Ośrodek wypoczynkowy Krajna posiada własną przystań ze sprzętem wodnym tj. łodzie, kajaki i rowery wodne do dyspozycji gości ośrodka.

Usytuowanie ośrodka wypoczynkowego Krajna sprzyja i zachęca do aktywnego spędzania czasu na pieszych lub rowerowych wycieczkach, pływaniu oraz, nordic woking czy spacerach. Jezioro nadaje się do uprawiania sportów wodnych żeglarstwa. Przez obszar gminy Więcbork wytyczono cztery szlaki turystyki pieszej i pięć szlaków rowerowych.

Ośrodek wypoczynkowy Krajna położony jest w miejscowości Więcbork w samym sercu Krajny na terenie Krajeńskiego Parku Krajobrazowego.

Miejscowość Więcbork jest wyjątkowo malowniczo położonym miasteczkiem pośród licznych jezior i lasów. Oddalona jest od Bydgoszczy na północny - zachód o ok. 45 km. Obszary leśne są bogate w drzewostany liściaste. Ważnym komponentem krajobrazu Krajeńskiego Parku Krajobrazowego są jeziora, które w zdecydowany sposób podnoszą jego walory przyrodnicze i turystyczne. Jest ich ok. 100. Jeziora Więcborskie są więc rajem dla zapalonych wędkarzy.

Tereny przyjeziorne są siedliskiem wielu gatunków ptaków - osiedliły tu się kormorany, czaple, żurawie, dzikie gęsi i kaczki. W jeziorze żyją różne gatunki ryb - m.in. liny, węgorze, sumy, sielawy, sandacze, okonie, karasie, miętus pospolity, płocie, cierniki, jazgary, kiełbie, wzdręgi, dzikie karpie, amury, tołpygi, leszcze, krąpie.

Teren jeziora otaczają więcborskie lasy, w których występują sarny, jelenie, dziki, zające, lisy, jaszczurki, kuny, wydry, piżmaki, kuropatwy, bażanty, cietrzewie.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty wypoczynkowej Ośrodka Wypoczynkowego Krajna w Więcborku.


Do dyspozycji Państwa oddajemy domki dla 4/5 lub 6/7osób. Łącznie oferujemy 48 miejsc noclegowych.

4 domki 4/5-cio osobowy - ok. 25/30m2

salon z jadalnią – tu znajduje się rozkładana kanapa, komplet pościeli dla 2 osób, szafa, telewizor LCD, stół i krzesła,

 aneks kuchenny - wyposażony w sprzęt AGD (kuchenka elektryczna 2-palnikowa, lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka mikrofalowa), zastawa stołowa oraz komplet naczyń i garnków niezbędnych do przygotowywania i spożywania posiłków

 sypialnia 1 – wyposażona w 2 łóżka pojedyncze, komplet pościeli dla 2 osób, szafę, szafkę nocną,

 łazienka – wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, toaletę,

 taras – częściowo zadaszony o pow. 8m² wyposażony w komplet mebli ogrodowych, grill, suszarkę na ubrania

4 domki 6/7-mio osobowe - ok. 35/38 m2

 salon z jadalnią – tu znajduje się rozkładana kanapa, wersalka, komplet pościeli dla 3 osób, szafa, telewizor LCD, stół i krzesła

 aneks kuchenny - wyposażony w sprzęt AGD (kuchenka elektryczna 2-palnikowa, lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka mikrofalowa) zastawa stołowa oraz komplet naczyń i garnków niezbędnych do przygotowywania i spożywania posiłków

 sypialnia – wyposażona w rozkładaną kanapę, wersalkę, komplet pościeli dla trzech osób, szafę i szafkę nocną

 łazienka – wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, toaletę,

 taras – częściowo zadaszony o pow. 8m² wyposażony w komplet mebli ogrodowych, grill, suszarkę na ubrania

Zobacz więcej

Udogodnienia

Prywatna łazienka

Aneks kuchenny

Taras

Telewizor

Lodówka

Zastawa stołowa

Czajnik elektryczny

Dostępne w obiekcie

Akceptujemy małe zwierzęta

Ogród do dyspozycji gości

Plac zabaw

Grill

Parking

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

40 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 106 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0