Krysia pokoje i domki

Zapraszamy Państwa do naszego całorocznego obiektu w Ustroniu Morskim!

Rolna 17 A, Ustronie Morskie

O obiekcie

Ustronie Morskie to osada rybacka, której nazwy zapisano w XIII w. Już w latach 30 XX w. Zaczęli przyjeżdżać tu pierwsi letnicy i zaczęły powstawać pensjonaty. Na pięknej plaży o ciemnym piasku stoją niewielkie kolorowe kutry, które wczesnym rankiem wyruszają na połów dorszy, śledzi i fląder.

Przez klifowy brzeg, wśród krzewów i drzew wije się romantyczna alejka, stworzona specjalnie na wieczorne spacery.

We wschodniej części Ustronia zaczynają się lasy i zarośla, wokół ciągną się tereny wojskowe, w kilkadziesiąt metrów wzmacniane przejścia na dzikie plaże.

Obiekt czynny przez cały rok.

Obiekt położony 5 minut spacerem od plaży. Do dyspozycji Gości w pełni wyposażona kuchnia. Przy domu zapewniamy dla naszych Gości parking bezpłatny, miejsce na grill lub ognisko oraz staw z możliwością wędkowania. Na terenie obiektu dostęp do Internetu Wi-Fi. W najbliższej okolicy znajdują się: restauracja (300m), stołówka, wypożyczalnia rowerów, kawiarnia (300m), sklep, poczta.

Możliwość postawienia campingu i namiotu na terenie obiektu.

Doba hotelowa od godz. 15:00 do godz. 10:00.

Dostępne w obiekcie

  • Grill
  • Ognisko
  • Parking

Kontakt

  • Krysia pokoje i domki

  • ul. Rolna 17 A, Ustronie Morskie
  • Zadzwoń

Wyślij zapytanie

Krysia pokoje i domki

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Beata Skowronek, Rolna 17 A, 78-111, Ustronie Morskie, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Krysia pokoje i domki

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu noclegi.com

+48 509 253 700
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00