Wyślij zapytanie

Ośrodek Wczasowy MAURO-BIAŁOGON

O obiekcie

 Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "MAURO - BIAŁOGON" położony jest w malowniczej nadmorskiej miejscowości - Sarbinowo, byłej osadzie rybackiej, w odległości ok. 120 m od pięknej, piaszczystej plaży. Umiejscowienie ośrodka w niedużej, a jednocześnie wystarczającej by zapewnić spokój i ciszę, odległości od centrum rozrywkowego i handlowego, gwarantuje wspaniały wypoczynek. Ogrodzony ponad 1,0 ha teren zapewnia swobodę i bezpieczeństwo dzieci. Do dyspozycji korzystających z Ośrodka są: stołówka, stół do tenisa, gry zręcznościowe, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, duży, oświetlony i monitorowany bezpłatny parking, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Baza noclegowa jest dostosowania do potrzeb wszystkich pragnących wypoczywać nad polskim morzem. Zapewniamy Państwu wyżywienie - zgodnie z zapotrzebowaniem (śniadania, obiady, kolacje). Przy ośrodku znajduje się przejście na plażę dostosowane do wózków dziecięcych i inwalidzkich. Przyjmujemy obozy, kolonie, zielone szkoły i inne grupy zorganizowane.Dostępne w obiekcie

 • Płatność kartą
 • Akceptujemy małe zwierzęta
 • Oferta wyżywienia
 • Plac zabaw
 • Tenis stołowy
 • Ognisko
 • Parking

Nasza oferta

Domki murowane: pietrowy segment domku przeznaczony dla 4-5 osób. Na parterze znajduje się część dzienna z miejscem do spania dla 1-2 osób (rozkładany narożnik lub wersalka), garderoba, łazienka z prysznicem i telewizor. Piętro przeznaczone jest na część sypialną ( 3 tapczany jednoosobowe) i szafa.

Domki drewniane, parterowe. Domek  przeznaczony dla 4-6. Posiada dwa pokoje z łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny chłodziarkę i telewizor oraz mały taras. W obu pokojach jest wersalka rozkładana do spania dla 2 osób i tapczan jednoosobowy.

Pokój 2 - 3 osobowy. Wyposażenie: wersalka 2-osobowa i tapczan, TV, łazienka i aneks kuchenny z wyposażeniem.

Studio dwupokojowe dla 4-6 os.: Wyposażenie: w każdym pokoju jest wersalka rozkładana do spania i tapczan jednoosobowy, wyposażony aneks kuchenny, łazienka, balkon, TV.

Pokój w budynku 4 os.: Wyposażenie: wersalka rozkładana dla 2 osób + 2 tapczany jednoosobowe, łazienka, telewizor, chłodziarka.

W każdym z w/w domków lub pokoi jest lodówka lub chłodziarka, telewizor oraz czajnik bezprzewodowy. 

Atuty pokoju

 • Wi-Fi
 • Łazienka
 • Aneks kuchenny
 • Część pokoi z balkonami
 • Telewizor
 • Lodówka
 • Czajnik elektryczny

Cennik


Ceny obowiązujące w 2021 r. Uwaga: ceny domków lub pokoi podwyższa się o 30 % przy wynajmie na jedną dobę, o 20 % przy wynajmie na dwie doby i o 10 % przy wynajmie na trzy doby.  Ceny wynajmu: Segment domku murowanego, piętrowego dla osób: 4 - 5, wyposażenie: cena za dobę: 55,00 zł. od osoby (piąta osoba płaci 35,00 zł.) jednak opłata za cały segment domku nie może być mniejsza niż 200,00 zł. za dobę. Dodatkowo pobierana jest opłata za zużyte media. Domek drewniany - dla 4 - 6. Cena za dobę: 55,00 zł. od osoby (piąta i ewentualnie szósta osoba płacą po 35,00 zł.) jednak opłata za cały domek nie może być mniejsza niż 200,00 zł. za dobę. Dodatkowo pobierana jest opłata za zużyty prąd, wodę i ścieki wg wskazań liczników. Pokój 2 - 3 osobowy - cena za dobę: 120,00 zł. za dwie osoby (150,00 zł. za 3 osoby). Dodatkowo pobierana jest opłata za zużytą wodę, ścieki i prąd w/g wskazań liczników. Studio dwupokojowe z kuchnią i balkonem.  Cena za dobę 250,00 zł. za pobyt do 6 osób. Dodatkowo pobierana jest opłata za prąd, wodę i ścieki w/g wskazań liczników.  Przyjmujemy z małymi zwierzętami ( dodatkowa opłata 20,00 zł/doba).  W ośrodku jest stołówka serwująca tradycyjne, smaczne posiłki (śniadania, obiady i kolacje). Parkowanie pojazdów na terenie ośrodka oraz dostęp do wifi są bezpłatne.  W miesiącach lipiec i sierpień preferujemy pobyty pow. 5 dni. Opłata miejscowa tzw. klimatyczna jest pobierana w ośrodku w wysokości zgodnej z uchwałą Rady Gminy Mielno. Zorganizowane formy wypoczynku np. obozy, kolonie, zielone szkoły, biura turystyczne, zakłady pracy itp. mogą negocjować ceny. 

W kwietniu, maju, czerwcu i od 23 sierpnia ceny za noclegi do 20 % taniej.

Kontakt

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie

Ośrodek Wczasowy MAURO-BIAŁOGON
Ośrodek Wczasowy MAURO-BIAŁOGON

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu noclegi.com

+48 602 479 719 +48 943 165 595