Wyślij zapytanie

Pokoje Gościnne ZIELONA GĄSKA

GĄSKI, POKOJE GOŚCINNE blisko plaży 150m !

Do Plaży: 150m
ul. Bursztynowa 4, Gąski
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Zielona Gąska pierwszych swoich gości przyjęła w 2000 roku , ten pierwszy letni sezon utwierdził nas, że nasz dom   i pokoje gościnne pozwoliły stworzyć miejsce, w którym można poczuć bliskość przyrody, ukoić zmysły wśród kwiatów naszego ogrodu i odpocząć na szerokiej piaszczystej plaży. Sami we dwójkę prowadzimy i dbamy o Zieloną Gąskę i staramy się, aby nasz dom był azylem rodzinnego wypoczynku dla wszystkich naszych gości. 

Dostępne w obiekcie

  • Ogród do dyspozycji gości
  • Plac zabaw
  • Grill
  • Ognisko
  • Kuchnia ogólnodostępna
  • Parking

Nasza oferta

Pokoje 2 osobowe i 3 osobowe (dzieci 12+) z łazienkami z prysznicem i telewizorami. Z okien widok częściowo na morze i otaczające zielone pola z nielicznymi zabudowaniami. Do dyspozycji żelazko, deska do prasowania, odkurzacz. W naszym domu oprócz przytulnych pokoi i wyposażonej kuchni, znajdziecie Państwo również miejsce do relaksu w pełnym kwiatów ogrodzie, a w wietrzne dni wygodne fotele na werandzie. Bezpłatna strefa Wi-Fi .

POSIŁKI

Śniadania i kolacje mogą Państwo przygotować w kuchni wyposażonej w kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, talerze, sztućce itp. Ze względu na Państwa komfort pobytu u nas, kuchnia nie jest przeznaczona do przygotowania obiadów czy też innych potraw mocno "zapachowych", jednak wszystkich amatorów  smażonej samodzielnie rybki czy innych typowo obiadowych dań zapraszamy do altanki kuchennej znajdującej się w ogrodzie. Istnieje również możliwość skorzystania z miejsca na ognisko.
Ci którzy pragną zaznać prawdziwego wypoczynku bez spędzania zbędnego czasu w kuchni zapraszamy do licznych w Gąskach barów, smażalni i jadłodajni. 

PARKING

Parking dla gości Zielonej Gąski jest bezpłatny i znajduje się na terenie posesji. Parking nie jest strzeżony. Brama posesji jest na noc zamykana.

Atuty pokoju

  • 150m do centrum
  • Łazienka
  • Telewizor

Cennik

WOLNE POKOJE NA ROK   
2021
ZAPRASZAMYPOKOJE 2-3 OSOBOWE

WOLNE TERMINYLIPIEC   27 - 31,   23 - 26 , 21 - 26

SIERPIEŃ  22 - 31 , 14 - 31 , 18 - 31 , 15 - 31,12-15


REGULAMIN
Zielona Gąska
ul. Bursztynowa 4
Gąski


1. Pobyt rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godz. 13:00
Pobyt kończy się w dniu wyjazdu o godz. 10:00 przedłużenie pobytu możliwe jest po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielami.
2. Goście meldowani są w dniu przyjazdu na podstawie ważnego dokumentu tożsamości. Rozliczenie pobytu następuje w dniu przyjazdu.
3. Przy zameldowaniu Gość otrzymuje klucze , które należy zwrócić w dniu wyjazdu osobie upoważnionej. W przypadku zniszczenia lub zgubienia kluczy pobierana będzie opłata w wysokości 50 zł (koszt wymiany zamka).
4. W przypadku skrócenia pobytu przez Gości opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.
5. Od godziny 22:00 do godziny 6:00 dnia następnego na terenie posesji obowiązuje cisza nocna, której należy przestrzegać.
6. Zabrania się bez uprzedniej zgody właścicieli przyjmować  na nocleg lub pobyt dzienny dodatkowych osób traktując ich jako swoich Gości.
7. Pobyt dzieci i młodzieży do lat 18 dozwolony jest tylko i wyłącznie pod opieką osób dorosłych. W razie jakiegokolwiek nieszczęśliwego zdarzenia z udziałem dziecka pozostawionego bez opieki, odpowiedzialność ponoszą tylko i wyłącznie rodzice i opiekunowie.
8. Ze względów bezpieczeństwa obowiązuje zakaz gry w piłkę, badmintona itp.
9. Goście zobowiązują się do używania pomieszczeń i wyposażenia na terenie całej posesji zgodnie z ich przeznaczeniem oraz zachowania bezpieczeństwa w rozumieniu przepisów BHP i P-POŻ.
10. Ze względu na bezpieczeństwo pozostałych osób przebywających na terenie posesji, nie ma możliwości przywożenia zwierząt domowych.
11. Na terenie posesji zabrania się organizowania hucznych przyjęć bez uprzedniej zgody i wiedzy właścicieli, a także zaśmiecania i zakłócania porządku.
12. Na terenie posesji  obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów i smażenia ryb z wyłączeniem miejsc do tego wskazanych (smażenie ryb na grillu bądź palniku gazowym przy grillu).
13. We wszystkich pomieszczeniach domu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.
14. Właściciele zastrzegają sobie prawo do natychmiastowego wymeldowania osób nadużywających alkoholu, zachowujących się agresywnie bądź będących pod wpływem środków odurzających.
15. W trakcie pobytu Goście samodzielne dbają o porządek
16. Środki czystości tj. płyn do mycia naczyń, gąbka oraz papier toaletowy wydawane są jednorazowo w dniu przyjazdu.
17. Zabronione jest używanie własnych kuchenek i piecyków elektrycznych oraz innych urządzeń grzewczych
18. Każdy z Gości w dniu wyjazdu zobowiązany jest do sprzątnięcia we własnym zakresie ze szczególnym uwzględnieniem pozmywania naczyń kuchennych i wyniesienia śmieci.
19. Goście mają obowiązek poinformować właścicieli posesji o powstaniu ewentualnej szkody bądź zniszczeń. Za uszkodzenia mienia wyrządzone przez Gości właściciele mają prawo do pobrania opłaty stosownej do wartości poniesionej szkody.
20. Za rzeczy pozostawione  na terenie posesji oraz parkingu, jak również za zguby, kradzieże, wypadki i uszkodzenia mienia gości, właściciele nie ponoszą odpowiedzialności.
21. Parkowanie pojazdów możliwe jest wyłącznie w wyznaczonych miejscach parkingowych. Parking nie jest strzeżony i jest bezpłatny.
22. Wszyscy Goście zobowiązani są do przestrzegania regulaminu. Osoby naruszające powyższy regulamin mogą być zobowiązane do natychmiastowego opuszczenia posesji bez zwrotu żadnych kosztów.

Kontakt

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie

Pokoje Gościnne ZIELONA GĄSKA
Pokoje Gościnne ZIELONA GĄSKA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu noclegi.com

943 469 368 604 141 546
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00