location_on Dowolna lokalizacja

widgets Domki

checked Dowolne udogodnienie

Domki - morze, góry, jeziora - sprawdź nasze oferty !

Kopalino

Kubiczówka - kameralne miejsce bezpośrednio w sąsiedztwie lasu, przestrzeń dla dużych i małych turystów. To gwarancja niepowtarzalnego klimatu ...

Dębki

Nowoczesne, w pełni wyposażone, duże (81 m2), całoroczne domki premium w Dębkach. 100 metrów od centrum i 250 metrów do przejścia na plażę.

Domki - morze, góry, jeziora - wybierz swój kierunek !

Domki - morze, góry, jeziora - wybierz swój kierunek !

Domki to bardzo popularna forma zakwaterowania na wakacje czy wczasy. Można spotkać domki małe gdzie może zamieszkać jedna rodzina, ale też takie gdzie można wybrać się na urlop w większej grupie znajomych czy zaprzyjaźnionych rodzin. Domki oferują przeważnie taras, na którym można zjeść śniadanie czy wypić poranną kawę. Dodatkowym plusem zakwaterowania w domkach jest intymność - w domku z reguły nie mamy sąsiadów za ścianą. Często są wyposażone w podstawowe udogodnienia, takie jak kuchnia, łazienka i sypialnie, ale niekiedy mają też dodatkowe atrakcje, takie jak jacuzzi, sauna czy basen. Domki różnią się swoją infrastrukturą oraz wyposażeniem w zależności od kierunku - domki w górach, domki nad jeziorem czy domki nad morzem.
serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0