Wyślij zapytanie

Pokoje Gościnne ZDZISŁAW

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do obiektu Zdzisław - około 300 metrów od pięknej, szerokiej plaży i niecałe 250 metrów od jeziora Bukowo.

Do Plaży: 300m
Darłowska , Dąbki
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do obiektu Zdzisław położonego w centralnej części Dąbek. Budynek znajduje się około 300 metrów od pięknej, szerokiej plaży i niecałe 250 metrów od jeziora Bukowo.

Do zaoferowania mamy dla Państwa przestronne pokoje z łazienkami. Naszym gościom udostępniamy również ogólnodostępną kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz parking. Teren wokół obiektu jest ogrodzony i bezpieczny. 

 

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Dostępne w obiekcie

  • Akceptujemy małe zwierzęta
  • Kuchnia ogólnodostępna
  • Parking
  • Żelazko

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się wygodnie urządzone pokoje gościnne. Każde pomieszczenie posiada własną łazienkę  z pełnym węzłem sanitarnym. Oprócz tego na wyposażeniu znajduje się również telewizor i sprzęt plażowy. Cześć pokoi posiada też balkon.

Atuty pokoju

  • 300m do centrum
  • Łazienka
  • Część pokoi z balkonami
  • Telewizor
  • Radio
  • Sprzęt plażowy

Kontakt

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie

Pokoje Gościnne ZDZISŁAW

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Janina Dywan, Starzyńskiego 2D/21, 75-347, Koszalin, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Pokoje Gościnne ZDZISŁAW

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu noclegi.com

+48 505 180 333
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00